Betine Com Giriş Linki

Betine
Betine

Bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, betine hakkında erişim engelleme kararı verildiğinde, size düşen sadece, betine com giriş linki ile siteye erişim sağlamanız olacaktır. Endişelenmeyin, tabii ki buradaki bağlantı adresi, resmi siteye ulaşmanız anlamına gelmektedir. Güvendiğiniz sitenin tüm hizmetlerini, kusursuz bir şekilde almanız ya da almaya devam etmeniz anlamına gelecektir.

Betine Elektronik Ön Ödemeli Kartlar İle Para Yatırma

Doğru adres ile siteye giriş işlemini yaptığınızda, bu sitedeki hesabınıza güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz. Türkiye’deki kullanıcıların tercih ettiği gibi, betine elektronik ön ödemeli kartlar ile para yatırma işlemini yapmanız mümkün olacaktır. Seçenekler arasında paykasa ile para yatırma ve astropay ile para yatırma türleri bulunmaktadır. Buradaki kural şudur, önce Türkiye’de ilgili distribütörleri tespit edeceksiniz, tespit etmiş olduğunuz distribütörler ile görüşecek, astropay ya da paykasa kart satın almak istediğinizi belirteceksiniz. Size ilgili temsilciler önyükleme bedelini soracaktır. Buradaki parayı hesaba aktaracaksınız. Siz parayı hesaba aktardıktan sonra, sizlere kart numarası ya da diğer adıyla PIN numarası verilecektir. Siz daha sonra burada da verdiğimiz giriş linki ile hesaba erişeceksiniz. Para yatır bölümüne gelecek, oluşturduğunuz elektronik ön ödemeli kartı seçeceksiniz. Kart numarasını yani PIN numarasını girip, yatıracağınız para miktarını da girdikten sonra, işleme onay vereceksiniz. Sadece ve sadece birkaç saniye içerisinde para çekilip, site hesabına aktarılacaktır.

Betine Kredi Kartı İle Para Yatırma

Yine Türkiye’deki kullanıcıların tercih ettiği yatırım yöntemlerinden bir tanesinin, betine kredi kartı ile para yatırma seçeneği olduğu görülmektedir. Bildiğiniz üzere, yerli iddaa sitelerine bir kredi kartı üzerinden, kendinize ait bir kredi kartı üzerinden para yatırma işlemini yapamazsınız. Oysa bu siteye kendi adınıza ve soy adınıza kayıtlı olan kredi kartı ile para yatırabilirsiniz. Burada önemli olan nedir? Kredi kartının kendi adınıza ve soyadınızı ait olmasıdır. Son kullanma tarihinin geçerli olmasıdır. Güvenlik numarasının bilinmesidir. İçerisinde minimum yatırım miktarı olan en az 250 Türk Lirası paranın bulunmasıdır. Nasıl yatıracaksınız? Hesabım, para yatır bölümüne geleceksiniz. Kredi kartı seçeneğini tercih edeceksiniz. Kartın sahibinin adı soyadı bölümünü dolduracaksınız. Kart numarasını, son kullanma tarihini, güvenlik numarasını gireceksiniz. Transfer etmek istediğiniz para miktarını yazacaksınız, onay vereceksiniz. Banka tarafından cep telefon numaranıza, SMS onay kodu gönderilecektir. Bunu, ekranda gördüğünüz bölüme yazıp, tekrar onay vereceksiniz. 5 dakikada para hesabınıza geçecektir.

Betine Cepbank İle Para Yatırma

Pratik yatırım yöntemlerinden bir tanesi, betine cepbank ile para yatırma olarak kullanılmaktadır. Bu sistemde paranın hesaba geçme süresi, diğer sistemlere göre biraz daha fazladır. 20 dakika işlem süresi bulunmaktadır. Hemen kısaca sizlere, sistemi anlatalım. Önce bir tanıdığınızın telefon numarasına ve T.C kimlik numarasına, bankanız aracılığı ile cepbank üzerinden para göndereceksiniz. Bu tanıdığınızın cep telefon numarasına, banka tarafından bir onay kodu gönderilecektir. Siz bunu da alacaksınız. Siteye giriş yapacak, hesabım, para yatırım bölümüne geleceksiniz. Cepbank seçeneğini tercih edeceksiniz. Almış olduğunuz onay kodu, gönderdiğiniz para miktarları gibi detayları para yatırma talep formuna yazıp, onay verecek ve 20 dakika bekleyeceksiniz. Paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz. Bu sistemde en düşük yatırım miktarı, 20 Türk Lirasıdır. 20 Türk Lirası üzerinde para yatırmak istiyor iseniz, 10 Türk Lirası ve katları ile hareket edeceksiniz. 30 Türk Lirası, 100 Türk Lirası, 250 Türk Lirası gibi değerleri kullanmanız gerekmektedir.

Betine Giriş Poker
Betine Giriş Poker

Betine ATM İle Para Yatırma

Bir de, betine com giriş linki ile hesabıma, para yatırım bölümüne geldiğinizde, kullanabileceğiniz diğer bir seçenekten sizlere bahsedelim. Bu, betine ATM ile para yatırma olacaktır. Bunun gerçekleşmesinde de sistem şudur. Önce verdiğimiz adresi ile siteye giriş işlemini yapın. Arkasından 7 gün ve 24 saat çalışan canlı destek bölümüne ulaşın. Banka bilgisini, hesap ve IBAN numarasını talep edin. Bu bilgileri aldıktan sonra, size en yakın yerde bulunan  ATM cihazına gidin. Aldığınız bilgilere en az 100 Türk Lirası olacak şekilde para yatırma işlemini yapın. Dekont elinizde olsun. Daha sonra yine burada verilen adres ile siteye giriş işlemini yapın. Hesabım, para yatır bölümüne gelin, banka transferi seçeneğini tercih edin. ATM cihazından yapmış olduğunuz transfere ait bilgileri, para yatırma talep formuna doğru ve eksiksiz bir şekilde girin. Emin olun ve işleme onay verin. 5 dakika sonra paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*